Rýžové otruby pro koně s mátou. 15 kg pytel

Rýžové otruby s mátou, vyvážené Ca: P

Pro:
 sportovní koně, štíhlé koně, chovné koně, mlsné koně

Charakteristika: bohatý zdroj tuku, nenasycené mastné kyseliny, energie, gama oryzanol, vyvážené

Dostupné balení:  15 kg pytel

Skladem
Kód: 159
695 Kč 621 Kč bez DPH
Kategorie: Otruby, MASH, řízky
Hmotnost: 15 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup od 3000,- Kč
Doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, bylinky a další
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené a nejkvalitnější
Rýžové otruby s přídavkem máty lze použít jako doplňkové krmivo pro všechny skupiny koní a poníků. Náš produkt je vyvážený, což znamená, že má správný poměr vápníku a fosforu.

Otruby Nuba Rice & Mint se doporučují zejména pro koně, kteří potřebují obnovit svou tělesnou hmotnost, a také pro koně v tréninku a chovu, protože podporují budování a regeneraci svalů. Jsou bohatým zdrojem makro a mikroprvků a také vitamínů skupiny B. Obsah gama oryzanolu příznivě ovlivňuje budování svalové hmoty. Otruby obsahují hodně lehce stravitelného tuku z rýžového oleje, jsou výborným zdrojem energie v denní dávce s relativně nízkým obsahem škrobu. Pozitivně působí také na zdraví kůže a kvalitu srsti.

Ve své přirozené formě obsahují rýžové otruby hodně fosforu, který může nepříznivě ovlivnit rovnováhu prvků v těle koně. Aby bylo používání rýžových otrub bezpečné pro zdraví koně, byl náš produkt doplněn o vápník, čímž bylo dosaženo příznivého poměru vápníku a fosforu.

Přídavek máty dodává granulím krásné bylinné aroma a zvyšuje chuť k jídlu, díky čemuž jsou vhodné ke krmení vybíravým jedlíkům. Tato bylina obsahuje flavonoidy (antioxidanty), rutin, karoten, vitamíny A, B3 a C. Třísloviny obsažené v mátě mají navíc antibakteriální, protizánětlivé a adstringentní vlastnosti. Jejich příměsi podporují trávicí systém a upravují trávení tuků, což je v této směsi prospěšné, jelikož jich rýžové otruby obsahují velké množství.

U starších koní se zubními problémy se doporučuje krmit granulemi vlhké.
Zpět do obchodu