O značce Nuba Equi

 

OBJEVTE 13 UNIKÁTNÍCH ATRIBUTU NAŠICH KRMIV

Podívejte se, čím jsou krmiva Nuba Musli jedinečná

 

icon01_mikro (1)

Mikronizované zrno
Mikronizované zrno je obilné zrno tepelně upravené pomocí infrazářičů, díky nimž se získaná krmná surovina stává lehce stravitelnou a kvalitní. Tento proces také zlepšuje chuť krmiva. Mikronizace usnadňuje trávení a zvyšuje vstřebávání živin z krmiva, což přispívá k lepšímu využití obilovin. Navíc se výrazně zvyšuje stravitelnost škrobu, což snižuje riziko laminitidy a poruch střevní mikroflóry.

 icon02_hqprotein (1)

Vysoce kvalitní protein s vyváženým složením aminokyselin
Kvalitní protein s vyváženým složením aminokyselin a odpovídajícím obsahem exogenního lysinu příznivě ovlivňuje průběh chemických reakcí v těle. Protein je nesmírně důležitá živina a hraje v těle řadu rolí. Především je stavebním kamenem tkání a používá se k jejich regeneraci, účastní se také metabolických procesů, pomáhá bojovat s toxiny, syntetizuje enzymy a hormony a dodává energii. Navíc bojuje s infekcemi díky imunoproteinům. Důležitým znakem složení krmných směsí je vhodný poměr obsahu bílkovin a energie, který krmiva Nuba Equi poskytnou na úrovni odpovídající potřebám jednotlivých věkových a funkčních skupin koní.

 icon03_highfibre (1)

Vysoký obsah vlákniny
Vysoký obsah vlákniny poskytuje mnoho látek a plní mnoho funkcí, které určují průběh trávení. Jeho množství je zvláště důležité pro koně, kteří jedí koncentráty z obilí nebo granulí bez stálého přístupu k senu a trávě. Vláknina přispívá k delšímu a důkladnějšímu žvýkání krmiva, což výrazně zlepšuje využití živin. Stimuluje motilitu trávicího traktu do takové míry, že neomezuje vstřebávání živin způsobené příliš rychlým průchodem obsahu. Jeho vysoký obsah umožňuje udržovat vhodné pH obsahu trávicího traktu, čímž snižuje riziko žaludečních a střevních vředů. Je to vynikající zdroj bezpečné, pomalu se uvolňující energie. Vodu také ukládá v tlustém střevě, odkud se vstřebává do krevního oběhu. Zdrojem vlákniny v krmivech Nuba Equi jsou mimo jiné: vojtěška, slupky slunečnice, řepné řízky, jablečné výlisky, otruby, ovesné slupky, sušená zelenina a rohovník.

 icon04_lipids (1)

Obsah vysoce stravitelných lipidů ve formě tuků a olejů
Obsah vysoce stravitelných lipidů ve formě tuků a olejů je energetickou vzpruhou v bezpečné, pomalu se uvolňující formě; v množství vhodném pro konkrétní skupiny použití koní. Tuky obsažené ve lněných semínkách, slunečnicových semínkách, sójových bobech a rostlinných olejích poskytují koňské stravě nenasycené mastné kyseliny. Dobře se tráví a zmírňují pokles hladiny glukózy v krvi při práci, čímž oddalují únavu a urychlují rekonvalescenci. Dietní tuky jsou nezbytné pro správné vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích, tedy A, D, E a K.

 icon05_nutrients (1)

Přírodní vitamíny, organické makro a mikroprvky
Přírodní vitamíny, organické makro a mikroprvky jsou sloučeniny nezbytné pro správné fungování organismu, dodávané v krmných složkách. V přirozených podmínkách koně přijali správné množství potřebné pro život. Dnešní způsob chovu koní, i když počítá s dlouhou dobou pastvy na trávě, může nepříznivě ovlivnit obsah jednotlivých živin v těle. Přispívá k tomu i stres, kterému může být kůň snadno vystaven při každodenní práci, a také nedostatečné mírné cvičení. Proto je nesmírně důležité jim zajistit krmivo. Nedostatky výše uvedeného přísady mohou mít za následek příznaky, jako je matná srst, popraskaná kopyta nebo červený ocas; nebo závažnější, jako je snížená tělesná výkonnost, apatie a dokonce neplodnost. Mikroelementy ve formě lehce stravitelných chelátových sloučenin příznivě ovlivňují obranyschopnost organismu a regulují buněčné přeměny. Kromě toho cheláty odstraňují toxiny těžkých kovů z těla; díky nim se některé toxické látky zachycují a vylučují z těla ven. Makroprvky jsou nezbytné pro správný vývoj a fungování organismu, zejména pro kosterní a nervový systém. Díky použití kvalitních surovin a správně těsnému balení přírodní vitamíny obsažené v krmných složkách neztrácejí dlouhodobě své vlastnosti.

 icon06_probiotics (1)

Obsah probiotik a prebiotik
Obsah probiotik a prebiotik má pozitivní vliv na správné trávení, doplňuje střevní mikroflóru. Prebiotikum ve formě krmných kvasnic Saccharomyces ceravisae je živinou pro mikroorganismy žijící ve střevech, které zlepšuje trávení a výrazně zlepšuje využití vlákniny z krmiva. Výborné je také kvásek

 

icon07_omega (1)

Přítomnost polynenasycených mastných kyselin omega-3 a -6
Přítomnost polynenasycených mastných kyselin omega-3 a -6 v krmivu hraje velmi důležitou roli pro správné fungování organismu. Jsou-li přítomny ve stravě, zvyšují imunitu, snižují záněty a posilují srdce. Jsou také zdrojem, ze kterého tělo získává složky pro stavbu buněk, tkání a orgánů a pro syntézu některých biologicky aktivních látek, zejména prostaglandinů. Díky tomu omega kyseliny udělají kůži zdravou a elastickou a srst získává krásný lesk. Krmiva Nuba Equi poskytují polynenasycené mastné kyseliny díky vysokému obsahu lněného semínka a slunečnice.

 

icon08_sunflower (1)

Přidání slunečnicových semínek a lněných semínek
Přídavek slunečnicových semínek a lněných semínek umožňuje vysokou absorpci vitamínů rozpustných v tucích. Zvyšuje také příjem omega-3 a -6 mastných kyselin v přiměřeném poměru. Lněné semínko v každodenní stravě má ​​uklidňující účinek na sliznice trávicího traktu. Slunečnice je zdrojem vitaminu E, hořčíku, zinku a vitaminu B. Přídavek obou těchto semen je zdrojem exogenních aminokyselin, zlepšuje vzhled srsti a kůže, zpevňuje kopyta, zlepšuje stav kloubů a šlach, zlepšuje vzhled srsti a kůže, zlepšuje stav kloubů a šlach. a urychluje hojení mikroúrazů.

 

icon09_cap (1)

CA : P : MG, FE : CU : ZN : MN
CA: P: MG, FE: CU: ZN: MN, tedy dokonale vyvážená množství jednotlivých makro a mikroprvků. Nejen množství, ale i správné vzájemné poměry minerálů umožňují jejich optimální využití, což má přímý vliv na správné fungování organismu. Ovlivňují nejen zdraví a vzhled koně, ale také jeho psychiku a chování. Zajištění dostatečného množství prvků ve vhodném poměru je nezbytné pro správný vývoj rostoucích koní, stejně jako pro udržení správných funkcí a výkonnosti organismu dospělých koní. Navíc kvantitativní vztah hraje klíčovou roli v jejich stravitelnosti. Absorpce jednotlivých prvků může být zvýšena nebo oslabena přísunem jiných, proto jsou vhodné proporce rozhodující pro jejich využití u koní.

 

icon10_tasty (1)

Super chutné a bez melasy
Super chutné a bez melasy! Chutnost našich krmiv je dána pouze přírodními složkami, které jsou pro koně atraktivní. Krmné směsi Nuba Equi jsou sestaveny tak, aby spojovaly chuťové i nutriční hodnoty. Navíc způsob přípravy směsí a kvalita použitých ingrediencí zvýrazňují chuť jednotlivých složek. Vzdáváme se oblíbené melasy, která koně povzbuzuje mlsáním, ale negativně přispívá ke zvýšení hladiny glukózy v krvi, což má za následek náhlé uvolnění inzulinu do krve.

 

icon12_vegetables (1)

Přidání sušené zeleniny a ovoce
Přídavek sušené zeleniny a ovoce najdete ve složení každého krmiva Nuba Equi. Sušená zelenina si zachovává většinu vitamínů a minerálů, díky čemuž je přirozeným zdrojem. Poskytují vysoce kvalitní vlákno. Zlepšují také chutnost krmiva a poskytují vynikající předkrm pro vybíravější koně.

 

icon13_balanced (1)_small

Vyvážená a kompletní receptura
Vyvážená a kompletní receptura vyvinutá dietology Nuba Equi představuje kompletní nutriční dávku bez nutnosti dalších suplementací. Obsahuje základní složky jako bílkoviny, vlákninu a tuky přizpůsobené individuálním potřebám koní v závislosti na zátěži nebo fázi vývoje. Úroveň vitamínů a minerálních látek byla také zvolena tak, aby vyhovovala požadavkům jednotlivých nutričních skupin koní. Při vyvážení našich směsí jsme zohlednili stálý přístup k vodě a průměrnou spotřebu sena v souladu s nutričními potřebami jednotlivých skupin koní. Doporučené množství sena je minimální denní dávka pro jednoho koně. Podporujeme chov a krmení koní co nejblíže přírodě, proto doporučujeme stálý přístup ke kvalitnímu objemnému krmivu.

 

 

NUBA EQUI - NĚCO O VÝROBCI KRMIVA 

Výběr správného krmiva pro koně může být obtížný úkol. Naštěstí pro nás nemá výživa těchto jedinečných zvířat žádná tajemství, a proto jsme jedním z nejlepších výrobců krmiv pro koně Přestože jsme na trhu relativně novou značkou, v naší nabídce jsou pouze kvalitní krmiva určená pro sportovní koně, chovné koně a další, jejichž složení bylo pečlivě připraveno kvalifikovanými specialisty na výživu koní. Také naše výrobní technologie nás odlišuje, protože naše krmiva pro koně jsou vyráběna podle nejvyšších standardů.

Všechny produkty procházejí pečlivou kontrolou kvality a podléhají vysokým standardům, takže se můžeme pochlubit skvělými výsledky při krmení koní krmivem Nuba Musli. Proto produkty Nuba Equi konkurují světoznámým značkám krmiv pro koně. To vše je možné, protože máme vlastní strojní zařízení a můžeme průběžně sledovat každou fázi výroby. Můžeme také neustále pracovat na vylepšeních a inovacích.

Jsme si vědomi toho, že jako výrobce krmiva pro koně jsme zodpovědní za zdraví a správný vývoj těchto zvířat. Naši specialisté dohlížejí na komplexní výrobní proces, od nákupu surovin až po kontrolu kvality a logistiku dodávek zákazníkům.

Výběrem našich produktů si můžete být jisti vysoce kvalitními produkty.

Naše nabídka zahrnuje nejen müsli pro koně, ale také krmné komponenty, bylinky pro koně, doplňky pro koně, ale i za studena lisované oleje a různé výživové doplňky. Nuba Equi je osvědčený výrobce krmiva pro koně, o čemž se nyní můžete sami přesvědčit. Produkty zahrnují krmiva pro všechna plemena i specializovaná krmiva.

Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou. 

 

Zpět do obchodu