Plevy pro koně podporující trávicí procesy Nuba Belly Favorite Chaff. Pytel 15kg

Plevy pro podporu trávení, vhodné pro koně náchylné k vředům, kolikám a onemocněním jater.
Charakteristické vlastnosti: nízká hladina cukru a škrobu, neobsahuje obilniny, podporuje regeneraci žaludeční sliznice, neutralizuje žaludeční kyseliny, podporuje střevní bakteriální flóru.

Pytel 15 kg

Vyprodáno
Kód: 120
Značka: NUBA EQUI
970 Kč 866 Kč bez DPH
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup nad 3000 ,- Kč
doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, minerály nejvyšší kvality
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené, z nejkvalitnějších surovin

Plevy jsou plně vyvážené a mohou nahradit koncentrované krmivo.

Nuba Belly Favorite Chaff jsou plevy s obohaceným složením určené pro koně s problémy trávicího systému. Účinné látky obsažené v této směsi chrání žaludeční sliznici proti vředům a příznivě ovlivňují její hojení. Účinně podporuje zdraví střev a jejich správnou činnost, čímž minimalizuje riziko koliky . Složky obsažené v krmivu podporují množení bakteriální flóry, což zlepšuje vstřebávání a syntézu živin v tlustém střevě. Plevy také příznivě působí na činnost jater , odlehčují jim, podporují jejich činnost, tedy aktivují očistu těla.

Koně s problémy trávicího systému často potřebují podporu pro procesy buněčné přestavby a imunitu celého organismu. K výše uvedeným problémům aktivně přispívají složky jako glutamin, omega-3 mastné kyseliny a bylinky. Složení našich plev navíc zohledňuje vhodný profil exogenních aminokyselin, stejně jako minerálů a vitamínů, zajišťujících harmonické fungování těla .

Naše plevy mají tři úkoly :

1 . Podporují bakteriální flóru tlustého střeva tak, aby fungovalo optimálně. Zde je nápomocná cenná, lehce stravitelná vláknina, dále kvasnice podporující její trávení a probiotika.

2 . Poskytují živiny, které bakteriální flóra není schopna syntetizovat, když je její činnost narušena.

3. Podporují podrážděné nebo nemocné tkáně trávicího traktu při regeneraci.

Směs bude prospěšná zejména pro koně náchylné k vředové chorobě žaludku díky vysokému obsahu složek, které zlepšují vylučování slizových látek a mají vlastnosti, které obalují výstelku orgánů trávicího traktu. Důležitou složkou je zde lecitin, který snižuje riziko vzniku vředů a podporuje jejich léčbu. Přídavek bylin má uklidňující účinek na membrány trávicího traktu a reguluje jeho práci.

Výrobek poskytuje pomalu se uvolňující energii ze stravitelné vlákniny a tuků, proto je vhodný i pro koně s velkým temperamentem. Nakrájená forma prodlužuje dobu konzumace , podporuje důkladnější žvýkání a tím lepší trávení.

Plevy v doporučeném množství mohou být dostatečným krmivem pro nepracující a nenáročné koně. Produkt je plně vyvážený a lze jej použít místo koncentrovaného krmiva. Není potřeba další suplementace * Lze použít také jako přísadu do současného krmiva. 

Zpět do obchodu