Equina Trifertil - optimalizace plodnosti klisen a hřebců - 3 kg

Doplněk pro chov koní. Optimalizuje potenciál chovných klisen a hřebců. Podporuje plodnost, ovulaci a udržení březosti. Optimalizuje produkci spermií a výkonnost hřebců.

Na dotaz
Kód: 243
2 716 Kč 2 425 Kč bez DPH
Kategorie: EquinaVet - směs
Hmotnost: 3 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup od 3000,- Kč
Doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, bylinky a další
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené a nejkvalitnější

Nedostatečné nebo nesprávně vyvážené pokrytí potřeby živin může vést u chovných klisen k problémům s říjí, ovulačním cyklem a k potížím s udržením březosti (resorpce, potrat). Výživa má velký význam i pro krycí hřebce. Nízký počet spermií nebo jejich špatná pohyblivost mohou být způsobeny nedostatky (i ve stravě).

Equina Trifertil poskytuje živiny nezbytné pro aktivaci tepla a dozrávání vajíček u klisen. Má pozitivní vliv na udržení těhotenství. Přispívá také ke zlepšení kvality spermií u hřebců (zvýšený počet spermií, lepší pohyblivost a vitalita).

 

Equina Trifertil obsahuje:

- beta karoten - provitamin A - určuje zrání vaječné buňky, neutralizuje volné radikály v těle

- kyselina listová - zajišťuje správné množství a kvalitu produkovaných spermií, poskytuje ochranu před resorpcí a potraty

- měď (stopové prvky ve formě Active2 Tec) - podporuje vývoj plodu

- mangan - podporuje sekreci progesteronu, příznivě působí na žluté tělísko

- zinek - posiluje obranyschopnost organismu

- jód - příznivě ovlivňuje cyklus říje u klisen

- vitamín E a selen - antioxidanty, ochrana buněčných membrán a spermií

- vitamin C jako formule ProCell C - s neutrálním PH přispívá k účinnosti krytí

 

Produkt se doporučuje pro:

- klisny připravené na připouštěcí sezónu a během ní

- hřebci připravovaní na připouštěcí sezónu a v jejím průběhu

- mladé klisny 

- klisny s nepravidelnou říjí a špatně se projevující říjí - podporuje vývoj folikulů, tvorbu žlutého tělíska a stabilizuje cyklus říje

- klisny s obtížemi při oplození

- klisny s potížemi s udržením březosti - podporuje embryo ve fázi ranné březosti

- klisny před a po porodu

- laktující klisny určené k připouštění

- hřebci v intenzivní chovné sezóně pro zlepšení kvality spermatu

- hřebci kryjící a pracující zároveň

- hřebci se sníženým libidem

- starší hřebciActive2 TEC  - exkluzivní složka vyvinutá týmem EQUINAvet je speciální komplex stopových prvků. Nová kombinace organických a anorganických forem mikroelementů zaručuje optimální úroveň vstřebávání živin, poskytuje účinek okamžité tělesné výživy a prodloužené působení podporující tělo koně.

 

Vitamin C používaný v přípravcích Equina je ve formě unikátního komplexu Procell C s neutrálním pH a mnohem větší aktivitou než běžné vitaminy C.

 

Premium Selection  - značka Equina je založena na komponentech prémiové kvality, což znamená, že cenné živiny jsou přizpůsobeny jedinečné fyziologii trávicího systému koní a zajišťují vynikající stravitelnost a vysokou stravitelnost.

 

Pro tělo přístupná forma minerálů a aminokyselin se vyznačuje vysokým stupněm přijatelnosti, s vysokou biologickou dostupností a účinností.

 

O značce Equina

 

EquinaVet je tým odborníků na výživu, veterinářů a profesionálních chovatelů chovných a sportovních koní. Již více než 30 let pracují na vývoji doplňků stravy. Režisér Equinavet Klaus Beckmann vytvořil v roce 1981 známou a oceňovanou značku Equistro. Byl prezidentem i hlavním mozkem podniku, který vytvořil tak úspěšnou řadu produktů.

 

Roky výzkumu kvality, stravitelnosti a výkonu vyústily ve vylepšené formulace Equina vyvinuté Dr. Beckmannem a jeho týmem EquinaVet. Láska ke koním a hluboké porozumění koňské výživě je základem úspěchu ve vývoji krmných aditiv, které dosáhly díky rozsáhlému výzkumu optimální výkonnosti, stravitelnosti a zdravotních účinků.

 

Značka Equina je nejnovější generací krmných doplňků dostupných ve vybraných zemích Evropy a světa od podzimu 2007.

Zpět do obchodu