Equina Secrolin - dýchací systém a imunita, bylinný doplněk - 800g

Doplněk pro koně podporující dýchací cesty. Podporuje regeneraci organismu. Doporučeno pro kašlající koně se sníženou odolností.

Skladem
Kód: 240
996 Kč 889 Kč bez DPH
Kategorie: EquinaVet - směs
Hmotnost: 0.8 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup od 3000,- Kč
Doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, bylinky a další
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené a nejkvalitnější

Byliny se přirozeně vyskytují ve výživě koní. Podporují všechny tělesné funkce, zejména imunitní systém. Působí také na dýchací soustavu, umožňují přirozenou regeneraci jejích tkání a stimulují tvorbu sekretu. Nesprávná sekrece hlenu může vést mimo jiné k oslabení lokální imunity a zvýšené náchylnosti k respiračním onemocněním. Příznaky zahrnují: kašel, podráždění hrtanu, výtok z nosu atd.

Equina Secrolin je doplněk stravy pro koně, který podporuje a reguluje přirozené funkce dýchacího systému a obranyschopnost organismu. Směs obsahuje 18 biologicky cenných bylin a rostlin z ekologických plantáží s certifikáty přírodní produkce. Složení je přizpůsobeno fyziologickým potřebám koní a díky vhodné technologii výroby jsou bylinky vysoce biologicky dostupné.

 

Produkt se doporučuje pro koně:

-nachlazené

- s kašem

- se začínajícími RAO / CHOPN

- s výtokem z nosu

- se sníženou imunitou

 

O značce Equina

EquinaVet je tým odborníků na výživu, veterinářů a profesionálních chovatelů chovných a sportovních koní. Již více než 30 let pracují na vývoji doplňků stravy. Režisér Equinavet Klaus Beckmann vytvořil v roce 1981 známou a oceňovanou značku Equistro. Byl prezidentem i hlavním mozkem podniku, který vytvořil tak úspěšnou řadu produktů.

Roky výzkumu kvality, stravitelnosti a výkonu vyústily ve vylepšené formulace Equina vyvinuté Dr. Beckmannem a jeho týmem EquinaVet. Láska ke koním a hluboké porozumění koňské výživě je základem úspěchu ve vývoji krmných aditiv, které dosáhly díky rozsáhlému výzkumu optimální výkonnosti, stravitelnosti a zdravotních účinků.

Značka Equina je nejnovější generací krmných doplňků dostupných ve vybraných zemích Evropy a světa od podzimu 2007.

Zpět do obchodu