Equina Repax - uklidňující doplněk pro nervózní koně - 600g

 
Nervově uklidňující doplněk pro koně. S hořčíkem a tryptofanem. Pro hyperaktivní koně, vystavené stresu, soutěžící v soutěžích.
Na dotaz
Kód: 234
Značka: Equina
1 087 Kč 971 Kč bez DPH
Kategorie: EquinaVet
Hmotnost: 0.6 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup nad 3000 ,- Kč
doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, minerály nejvyšší kvality
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené, z nejkvalitnějších surovin

Nervozita, hyperaktivita, podrážděnost a nedostatek chuti k jídlu jsou často příznaky nedostatku hořčíku, tryptofanu a dalších živin. Deficity vedou k poklesu a tvoří poruchu. Inherentně vzrušující a hyperaktivní koně, stejně jako závodní koně, mají obvykle větší nároky na výše uvedené složky.

Equina Repax je doplněk, který podporuje nervový systém. Reguluje a stabilizuje celkový metabolismus nervové soustavy, díky čemuž dochází k obnově psychické rovnováhy při tréninku, soutěži či jiných stresových situacích.

Equina Repax zahrnuje:

 - Hořčík jako Magnesium Komplex - ve formě 5 organických a anorganických sloučenin. Hořčík je pro koně velmi důležitým prvkem. Je nezbytný pro správnou činnost nervové soustavy, snižuje pocit únavy a slabosti, zabraňuje svalovým křečím a slabosti, usnadňuje koncentraci a paměť.

- L-tryptofan - snižuje úzkost a úzkost, je nezbytný pro syntézu serotoninu a niacinu

- vitamíny B1, B2, B6 - optimalizují činnost nervové soustavy a také metabolismus uvolňování energie ze sacharidů a tuků

- vitamín B12 a kyselina nikotinová - nezbytné pro správný vývoj mozku, zlepšení koncentrace a paměti, zvýšení psychofyzické výkonnosti

 

Produkt se doporučuje pro koně:

- horkokrevný, hyperaktivní,

- hyperaktivní, bázlivý

- sportovní

- vystaven stresu

- obtížné ovládat, snadno panikařit

- klisny v prvním období péče o hříbě

 

Active2 TEC  - exkluzivní složka vyvinutá týmem EQUINAvet je speciální komplex stopových prvků. Nová kombinace organických a anorganických forem mikroelementů zaručuje optimální úroveň vstřebávání živin, poskytuje účinek okamžité tělesné výživy a prodloužené působení podporující tělo koně.

Vitamin C používaný v přípravcích Equina je ve formě unikátního komplexu Procell C s neutrálním pH a mnohem větší aktivitou než běžné vitaminy C.

 

Premium Selection  - značka Equina je založena na komponentech prémiové kvality, což znamená, že cenné živiny jsou přizpůsobeny jedinečné fyziologii trávicího systému koní a zajišťují vynikající stravitelnost a vysokou stravitelnost.

Pro tělo přístupná forma minerálů a aminokyselin se vyznačuje vysokým stupněm přijatelnosti, s vysokou biologickou dostupností a účinností.

 

O značce Equina

 

EquinaVet je tým odborníků na výživu, veterinářů a profesionálních chovatelů chovných a sportovních koní. Již více než 30 let pracují na vývoji doplňků stravy. Režisér Equinavet Klaus Beckmann vytvořil v roce 1981 známou a oceňovanou značku Equistro. Byl prezidentem i hlavním mozkem podniku, který vytvořil tak úspěšnou řadu produktů.

Roky výzkumu kvality, stravitelnosti a výkonu vyústily ve vylepšené formulace Equina vyvinuté Dr. Beckmannem a jeho týmem EquinaVet. Láska ke koním a hluboké porozumění koňské výživě je základem úspěchu ve vývoji krmných aditiv, které dosáhly díky rozsáhlému výzkumu optimální výkonnosti, stravitelnosti a zdravotních účinků.

Značka Equina je nejnovější generací krmných doplňků dostupných ve vybraných zemích Evropy a světa od podzimu 2007.

Zpět do obchodu