Equina Myofortil Ultra - optimalizuje svalový metabolismus a vytrvalost - 600g

Aminokyselinový doplněk pro koně - svaly a kondice. Pro koně s vysokou tréninkovou zátěží. Zvyšuje výdrž a urychluje regeneraci. Podporuje růst svalů.

Na dotaz
Kód: 246
Značka: Equina
998 Kč 891 Kč bez DPH
Kategorie: EquinaVet
Hmotnost: 0.6 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup nad 3000 ,- Kč
doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, minerály nejvyšší kvality
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené, z nejkvalitnějších surovin

Optimální svalový metabolismus a efektivní tvorba energie v těle koně jsou základními aspekty dobré kondice sportovního koně. Nedostatečný přísun některých živin může přispět k poklesu kondice, což se může projevit snížením koncentrace, zhoršenou pohyblivostí, ztuhlostí, nepropustností, bolestí svalů, sníženou odolností vůči infekcím, podrážděností atd.

EQUINA MYOFORTIL ULTRA byl navržen pro podporu těla koní vystavených vysoké pracovní zátěži a stresu. Zlepšuje vytrvalost a motivaci díky stabilizaci svalového metabolismu při vysoké tréninkové zátěži. Chrání buňky celého organismu, optimalizuje přeměny energie a stabilizuje imunitu organismu. Podporuje rozvoj svalů, činí svaly pružnějšími. Aminokyseliny, minerály a vitamíny obsažené v přípravku jsou té nejvyšší kvality, přizpůsobené trávicímu systému a metabolismu koní.

 

EQUINA MYOFORTIL ULTRA má unikátní složení, které ovlivňuje:

- vitamíny E, C (jako ProCell C) a selen - aktivní ochrana svalů a pojivové tkáně, ochrana buněk před škodlivými volnými radikály

- karnitin, kyselina nikotinová, kvasinky - metabolismus, energetický metabolismus

- komplex 14 aminokyselin - podporující růst svalové hmoty, urychluje regeneraci

- hořčík ve formě komplexu hořčíku - správná svalová práce, soustředění,

- vitamín B 12 a kvasnice - podporuje instalaci bílkovin

- vitamín C a lysin - jsou nezbytné pro stavbu kolagenu, podporují struktury kloubních chrupavek a šlach

 

Produkt se doporučuje pro koně:

- sportovní a soutěžní soutěžící, pravidelně se účastnící soutěží

- v tréninku, kteří mají problémy s růstem svalové hmoty

- sporty, které vykazují dočasný pokles formy

- náchylný k zánětům svalů a jiným myopatiím

- neochota pracovat, projevující se ztuhlostí

- při soutěži vystaveno vysoké zátěži, stresu, ztrátě imunity

- s nedostatkem ego-genických aminokyselin ve stravě

- s poškozením svalů

Active2 TEC  - exkluzivní složka vyvinutá týmem EQUINAvet je speciální komplex stopových prvků. Nová kombinace organických a anorganických forem mikroelementů zaručuje optimální úroveň vstřebávání živin, poskytuje účinek okamžité tělesné výživy a prodloužené působení podporující tělo koně.

Vitamin C používaný v přípravcích Equina je ve formě unikátního komplexu Procell C s neutrálním pH a mnohem větší aktivitou než běžné vitaminy C.

Premium Selection  - značka Equina je založena na komponentech prémiové kvality, což znamená, že cenné živiny jsou přizpůsobeny jedinečné fyziologii trávicího systému koní a zajišťují vynikající stravitelnost a vysokou stravitelnost.

Pro tělo přístupná forma minerálů a aminokyselin se vyznačuje vysokým stupněm přijatelnosti, s vysokou biologickou dostupností a účinností.

 

O značce Equina

EquinaVet je tým odborníků na výživu, veterinářů a profesionálních chovatelů chovných a sportovních koní. Již více než 30 let pracují na vývoji doplňků stravy. Režisér Equinavet Klaus Beckmann vytvořil v roce 1981 známou a oceňovanou značku Equistro. Byl prezidentem i hlavním mozkem podniku, který vytvořil tak úspěšnou řadu produktů.

Roky výzkumu kvality, stravitelnosti a výkonu vyústily ve vylepšené formulace Equina vyvinuté Dr. Beckmannem a jeho týmem EquinaVet. Láska ke koním a hluboké porozumění koňské výživě je základem úspěchu ve vývoji krmných aditiv, které dosáhly díky rozsáhlému výzkumu optimální výkonnosti, stravitelnosti a zdravotních účinků.

Značka Equina je nejnovější generací krmných doplňků dostupných ve vybraných zemích Evropy a světa od podzimu 2007.

Zpět do obchodu