Equina Meganutril Junior - Doplněk pro hříbě - 1000 ml

Doplněk pro hříbata od prvních dnů života do odstavu.

Skladem
Kód: 231
1 199 Kč 1 071 Kč bez DPH
Kategorie: EquinaVet - směs
Hmotnost: 1 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup od 3000,- Kč
Doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, bylinky a další
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené a nejkvalitnější

Plné pokrytí potřeby živin vytváří základ pro zdravý vývoj. Prvních 6 měsíců s rychlou růstovou fází je rozhodujících pro celkový vývoj a následný potenciál koně v chovu a sportu. Krmení kojence je náročné, protože již ve čtvrtém týdnu mléko klisny nesplňuje všechny její nutriční potřeby. Proto se tak zajímá o matčino jídlo. Ani při nejlepším složení a kvalitě porostu nebudou pastviny splňovat nutriční požadavky rostoucích hříbat. Zejména po druhém měsíci života, kdy se přísavník začíná krmit, stojí za to věnovat pozornost tomu, zda jsou jeho příkrmy správně vyvážené.

Při chovu koní mějte na paměti, že růst není rovnoměrný, ale prudký. Zvláště důležité jsou vývojové skoky ve třetím a pátém měsíci. V závislosti na typu a plemeni dosahuje mladý kůň na konci prvního roku života až 70 % své konečné hmotnosti a až 90 % svého celkového vývoje. Příliš malý nebo příliš velký příjem živin může způsobit vývojové poruchy, způsobit poškození pohybového aparátu, které je později obtížné a někdy nemožné napravit.

Množství a kvalita živin zkonzumovaných hříbětem je základem zdravého vývoje – nedostatek aminokyselin, minerálů a vitamínů může mít za následek vážné vývojové patologie a onemocnění, zejména kostry a kloubů.

Equina Meganutril Junior je doplněk pro hříbata podporující jejich harmonický vývoj, zejména kostry, šlach, vazů a kloubů.  

Živiny obsažené v optimálním množství a nejvyšší kvalitě tvoří základ zdravého růstu. Tekutá forma zajišťuje snadný přísun a rychlé vstřebávání živin.

 

EQUINA MEGANUTRIL junior obsahuje:

 - vitamíny: A, D3, E, K3 a vitamín B komplex

 - makroživiny: vápník, fosfor, hořčík, chlór, sodík

 - stopové prvky: měď, zinek, mangan, jód, selen, železo jako Activ 2 TEC

- aminokyseliny - lysin, threonin

 

Výrobek se doporučuje pro všechny savce, zejména hříbata:

- špatně vyvinuté nebo předčasně narozené

- potřebují posílit tělo

- jejichž matka je krmena špatnou stravou (žádný přístup na pastvu, žádná suplementace)

- se slabými / problematickými klouby, vazy

- narozené s vadami končetin (kontraktury, zakřivení, měkké tlapy atd.)

- narozené starším klisnám

- jejichž matka má nedostatek hmotnosti

- v období růstových skoků (např. před 3/4 měsícem věku)

- s nedostatečným růstem / přírůstkem hmotnosti

- dvojče

 

Active2 TEC  - exkluzivní složka vyvinutá týmem EQUINAvet je speciální komplex stopových prvků. Nová kombinace organických a anorganických forem mikroelementů zaručuje optimální úroveň vstřebávání živin, poskytuje účinek okamžité tělesné výživy a prodloužené působení podporující tělo koně.

Vitamin C používaný v přípravcích Equina je ve formě unikátního komplexu Procell C s neutrálním pH a mnohem větší aktivitou než běžné vitaminy C.

Premium Selection  - značka Equina je založena na komponentech prémiové kvality, což znamená, že cenné živiny jsou přizpůsobeny jedinečné fyziologii trávicího systému koní a zajišťují vynikající stravitelnost a vysokou stravitelnost.

Pro tělo přístupná forma minerálů a aminokyselin se vyznačuje vysokým stupněm přijatelnosti, s vysokou biologickou dostupností a účinností.

 

O značce Equina

EquinaVet je tým odborníků na výživu, veterinářů a profesionálních chovatelů chovných a sportovních koní. Již více než 30 let pracují na vývoji doplňků stravy. Režisér Equinavet Klaus Beckmann vytvořil v roce 1981 známou a oceňovanou značku Equistro. Byl prezidentem i hlavním mozkem podniku, který vytvořil tak úspěšnou řadu produktů.

Roky výzkumu kvality, stravitelnosti a výkonu vyústily ve vylepšené formulace Equina vyvinuté Dr. Beckmannem a jeho týmem EquinaVet. Láska ke koním a hluboké porozumění koňské výživě je základem úspěchu ve vývoji krmných aditiv, které dosáhly díky rozsáhlému výzkumu optimální výkonnosti, stravitelnosti a zdravotních účinků.

Značka Equina je nejnovější generací krmných doplňků dostupných ve vybraných zemích Evropy a světa od podzimu 2007.

Zpět do obchodu