Equina Keragard - doplněk pro zdravá kopyta, srst a kůži - 1000ml

Doplněk zpevnění kopyt a zlepšení stavu kůže a srsti. Biotin s minerály a vitamíny a také esenciálními aminokyselinami.
Účinně doplňuje nedostatek zinku.
Zásoba na 100 dní

Na dotaz
Kód: 225
Značka: Equina
1 052 Kč 939 Kč bez DPH
Kategorie: EquinaVet
Hmotnost: 1 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup nad 3000 ,- Kč
doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, minerály nejvyšší kvality
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené, z nejkvalitnějších surovin

Nedostatek některých minerálů a vitamínů a také aminokyselin vede ke snížení stavu kopytní rohoviny, kvality srsti a odolnosti kůže. Jejich nedostatek snižuje kvalitu a životnost kopytních konstrukcí. To může vést k praskání suché kopytní rohoviny, snížené odolnosti vůči infekci a dokonce i kulhání. Podvýživa kůže se projevuje zhoršením vzhledu srsti, lupy, ale i kožními chorobami (mykóza, dermatitida, folikulitida).

Equina Keragard je doplněk stravy pro koně, který podporuje stav kopyt, kůže a srsti. Poskytuje cenné aminokyseliny biotin, zinek, mangan a síru. Speciální komplex vitamínů B podporuje vstřebávání těchto živin. Přípravek posiluje koňská kopyta, ovlivňuje kvalitu kopytní rohoviny (stěny, podrážky, šípy), zlepšuje zdraví a vzhled srsti a také odolnost kůže. Živiny obsažené v přípravku příznivě ovlivňují růst kopytní struktury a tvorbu pevných kopytních stěn a chodidla.

Produkt se doporučuje pro koně:

- praskající nebo křehká kopyta

- s lupy

- s matnou srstí

- v období výměny srsti (línání)

- s onemocněním kůže a kopytní rohoviny

- pastva na vlhkých loukách

- práce na tvrdé zemi

 

Active2 TEC  - exkluzivní složka vyvinutá týmem EQUINAvet je speciální komplex stopových prvků. Nová kombinace organických a anorganických forem mikroelementů zaručuje optimální úroveň vstřebávání živin, poskytuje účinek okamžité tělesné výživy a prodloužené působení podporující tělo koně.

Vitamin C používaný v přípravcích Equina je ve formě unikátního komplexu Procell C s neutrálním pH a mnohem větší aktivitou než běžné vitaminy C.

Premium Selection  - značka Equina je založena na komponentech prémiové kvality, což znamená, že cenné živiny jsou přizpůsobeny jedinečné fyziologii trávicího systému koní a zajišťují vynikající stravitelnost a vysokou stravitelnost.

Pro tělo přístupná forma minerálů a aminokyselin se vyznačuje vysokým stupněm přijatelnosti, s vysokou biologickou dostupností a účinností.

 

O značce Equina

EquinaVet je tým odborníků na výživu, veterinářů a profesionálních chovatelů chovných a sportovních koní. Již více než 30 let pracují na vývoji doplňků stravy. Režisér Equinavet Klaus Beckmann vytvořil v roce 1981 známou a oceňovanou značku Equistro. Byl prezidentem i hlavním mozkem podniku, který vytvořil tak úspěšnou řadu produktů.

Roky výzkumu kvality, stravitelnosti a výkonu vyústily ve vylepšené formulace Equina vyvinuté Dr. Beckmannem a jeho týmem EquinaVet. Láska ke koním a hluboké porozumění koňské výživě je základem úspěchu ve vývoji krmných aditiv, které dosáhly díky rozsáhlému výzkumu optimální výkonnosti, stravitelnosti a zdravotních účinků.

Značka Equina je nejnovější generací krmných doplňků dostupných ve vybraných zemích Evropy a světa od podzimu 2007.

Zpět do obchodu