Equina ImmunoPro - posiluje imunitu - 600g prášek

Imunostimulátor. Doporučeno pro koně se sníženou imunitou, infekcemi a také pro všechny koně v období stresu.

Skladem
Kód: 222
998 Kč 891 Kč bez DPH
Kategorie: EquinaVet - směs
Hmotnost: 0.6 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup od 3000,- Kč
Doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, bylinky a další
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené a nejkvalitnější

Výkonný a silný imunitní systém je základem zdraví a kondice všech koní. Jeho celistvost je přetěžována v době zvýšeného stresu a fyzické námahy, při kontaktu s novými životními podmínkami, s nemocnými koňmi, při soutěžích, cestování, ale i při nemoci či veterinárních procedurách.

Equina ImmunoPro poskytuje živiny nezbytné pro stimulaci ochranných bariér těla. Patří mezi ně vitamíny E a C (ProCell C), stopové prvky a také omega-3 kyseliny pocházející z mořských řas.

Doplněk zvyšuje obranyschopnost organismu tím, že dodává potřebné mikroelementy a antioxidanty, dále stimuluje množení protilátek v těle, podporuje vitalitu a sílu buněk imunitního systému. Podporuje tvorbu protilátek.

 

Equina ImmunoPro obsahuje:

- Beta glukany - podporují vitalitu makrofágů, které jsou "strážci" imunitního systému

- vitamin E a C (ProCell C), měď - neutralizující toxiny, čímž chrání buňky těla proti škodlivým bakteriím. Navíc stimulují tvorbu protilátek

- Omega-3 nenasycené mastné kyseliny (získané z řas): posilují imunitní systém

- zinek - zvyšuje imunitu vyživováním a posilováním imunokompetentních buněk

 

Produkt se doporučuje pro koně:

- během nemoci

- v případě poklesu kondice či snížení tréninkové úspěšnosti

- vystavené stresu

- vystavené kontaktu s nemocnými koňmi

- změna stáje / místa bydliště

- soutěžící a na cestách

- při plánovaných veterinárních výkonech (např. kastrace, artroskopie)

- po provedených operacích

- mladé, rostoucí

- během podzimního a jarního obodbí

- s kožním onemocněním

 

Active2 TEC  - exkluzivní složka vyvinutá týmem EQUINAvet je speciální komplex stopových prvků. Nová kombinace organických a anorganických forem mikroelementů zaručuje optimální úroveň vstřebávání živin, poskytuje účinek okamžité tělesné výživy a prodloužené působení podporující tělo koně.

 

Vitamin C používaný v přípravcích Equina je ve formě unikátního komplexu Procell C s neutrálním pH a mnohem větší aktivitou než běžné vitaminy C.

 

Premium Selection  - značka Equina je založena na komponentech prémiové kvality, což znamená, že cenné živiny jsou přizpůsobeny jedinečné fyziologii trávicího systému koní a zajišťují vynikající stravitelnost a vysokou stravitelnost.

  

O značce Equina

 

EquinaVet je tým odborníků na výživu, veterinářů a profesionálních chovatelů chovných a sportovních koní. Již více než 30 let pracují na vývoji doplňků stravy. Režisér Equinavet Klaus Beckmann vytvořil v roce 1981 známou a oceňovanou značku Equistro. Byl prezidentem i hlavním mozkem podniku, který vytvořil tak úspěšnou řadu produktů.

 

Roky výzkumu kvality, stravitelnosti a výkonu vyústily ve vylepšené formulace Equina vyvinuté Dr. Beckmannem a jeho týmem EquinaVet. Láska ke koním a hluboké porozumění koňské výživě je základem úspěchu ve vývoji krmných aditiv, které dosáhly díky rozsáhlému výzkumu optimální výkonnosti, stravitelnosti a zdravotních účinků.

 

Značka Equina je nejnovější generací krmných doplňků dostupných ve vybraných zemích Evropy a světa od podzimu 2007.

Zpět do obchodu