Equina Hydrolyt - práškové elektrolyty pro koně - 1800g

Vysoká koncentrace elektrolytů v jedné dávce. 
Skvělé složení, žádné zbytečné přísady. 
Doporučuje se při pocení, průjmu a horečce.

Skladem
Kód: 219
1 200 Kč 1 071 Kč bez DPH
Kategorie: EquinaVet - směs
Hmotnost: 1.8 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup od 3000,- Kč
Doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, bylinky a další
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené a nejkvalitnější

Pocení spojené s tréninkovou zátěží, napětím nebo stresem, stejně jako průjmy a horečky způsobují úbytek solí a minerálů (elektrolytů), což může vést k deficitu energie, špatné koncentraci nebo zvýšené vzrušivosti, svalové ztuhlosti nebo křečím a tedy k poklesu formy.

Equina Hydrolyt  rychle a účinně kompenzuje ztrátu živin. Stabilizuje rovnováhu vody a elektrolytů a urychluje regeneraci organismu po zátěži, podporuje optimální kondici koně v každé fázi zátěže. Jedná se o vysoce koncentrovaný přípravekpouhých 30 g kompenzuje ztrátu živin ze 2 litrů potu.

Equina Hydrolyt  je koncentrát bohatý na živiny, který ovlivňuje:

- lepší regenerace koně - elektrolyty (sodík, draslík, hořčík, chlór a vápník)

- prevence únavy a vyčerpání - železo a mangan

- stabilizace energie a lepší metabolismus svalů - měď a zinek

 

Produkt se doporučuje pro koně:

- pocení při tréninku, v transportu, z nervů

- s průjmem

- stresující, což se projevuje pocením

- vystaveno povětrnostním vlivům způsobujícím pocení (teplo, nevětrané stáje, nezastíněné pastviny, horké počasí)

- při tréninku problémy s koncentrací, ztráta formy

 

Active2 TEC  - exkluzivní složka vyvinutá týmem EQUINAvet je speciální komplex stopových prvků. Nová kombinace organických a anorganických forem mikroelementů zaručuje optimální úroveň vstřebávání živin, poskytuje účinek okamžité tělesné výživy a prodloužené působení podporující tělo koně.

Premium Selection  - značka Equina je založena na komponentech prémiové kvality, což znamená, že cenné živiny jsou přizpůsobeny jedinečné fyziologii trávicího systému koní a zajišťují vynikající stravitelnost a vysokou stravitelnost.

Pro tělo přístupná forma minerálů a aminokyselin se vyznačuje vysokým stupněm přijatelnosti, s vysokou biologickou dostupností a účinností.

O značce Equina

EquinaVet je tým odborníků na výživu, veterinářů a profesionálních chovatelů chovných a sportovních koní. Již více než 30 let pracují na vývoji doplňků stravy. Režisér Equinavet Klaus Beckmann vytvořil v roce 1981 známou a oceňovanou značku Equistro. Byl prezidentem i hlavním mozkem podniku, který vytvořil tak úspěšnou řadu produktů.

Roky výzkumu kvality, stravitelnosti a výkonu vyústily ve vylepšené formulace Equina vyvinuté Dr. Beckmannem a jeho týmem EquinaVet. Láska ke koním a hluboké porozumění koňské výživě je základem úspěchu ve vývoji krmných aditiv, které dosáhly díky rozsáhlému výzkumu optimální výkonnosti, stravitelnosti a zdravotních účinků.

Značka Equina je nejnovější generací krmných doplňků dostupných ve vybraných zemích Evropy a světa od podzimu 2007.

Zpět do obchodu