Equina Haemoxil - posiluje organismus - 250ml

Posilovací přípravek pro sportovní a chovné koně. Výživový koncentrát ideální pro slabá hříbata, koně s anémií, podváhou a po veterinárních zákrocích.

Vyprodáno
Kód: 216
728 Kč 650 Kč bez DPH
Kategorie: EquinaVet - směs
Hmotnost: 0.25 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup od 3000,- Kč
Doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, bylinky a další
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené a nejkvalitnější

Equina Haemoxil je doplněk, který velmi účinně zlepšuje parametry červených krvinek. Díky této vlastnosti optimalizuje potenciál sportovních a chovných koní a podporuje vitalitu hříbat po narození. Červené krvinky zásobují tělo kyslíkem, takže Haemoxil zlepšuje výkonnost a je vhodný jako profylaxe proti ztrátám energie a kondiční indispozici. Zvláště se doporučuje pro použití při vysoké tréninkové zátěži a intenzivních závodech. Tekutý koncentrát biologicky cenných složek jako je železo, měď, kobalt, zinek - s komplexem vitaminu B a vitaminu K3.

Jako doplněk železa skvěle funguje u koní se známou anémií (tzv. chudokrevností), i když jeho účinnost je v tomto ohledu dána především obsahem lehce stravitelného kobaltu a komplexním složením.
Je také výborným přípravkem pro použití při vysokých krevních ztrátách.

Equina Haemoxil je osvědčená kombinace živin, která rychle a efektivně doplňuje nedostatky v době zvýšené poptávky. Působí ve dvou fázích: okamžitě a s prodlouženým působením díky formuli Active 2 TEC

Produkt se doporučuje pro:

- krycí hřebci - podpora při chovu, aktivuje libido

- hříbata po narození

- hříbata, když má matka málo jídla

- poporodní klisny

- klisny v posledních měsících březosti, které nekonzumují dostatečné množství krmiva

- koně se známou anémií (chudokrevnost)

- oslabení koně

- koně po velké ztrátě krve

- koně s nedostatkem chuti k jídlu

- podpora odčervování

- intenzivně využívaní sportovní koně

Doporučeno zejména pro hříbata. Narození a první dny jsou vždy kritickým a rozhodujícím obdobím v životě hříběte. Savec musí co nejdříve a v dostatečném množství přijímat správné množství živin a musí přijímat dostatek imunoglobulinů. Mateřské mléko často není dostatečným zdrojem. Zvláště slabá, nedonošená, podváhou, dvojčata a hříbata po těžkém porodu potřebují další živiny. Equina Haemoxil aktivuje vitalitu, zvláště při podání krátce po narození, podporuje pohybovou aktivitu a normální vývoj.

Březí klisny potřebují přísun kvalitních stopových prvků, které v této fázi slouží k udržení životních funkcí kachňat i hříběte, které se teprve vyvíjí v děloze. Hříbě si navíc v těle ukládá některé živiny, aby mohlo hned po narození fungovat v plné síle a zdraví. Nedostatek aminokyselin, minerálů a vitamínů způsobuje zhoršení vitality klisny (špatný zdravotní stav, hubnutí, snížená možnost dalšího zabřeznutí apod.), stejně jako hříběte (špatně vyvinutá hříbata, deformace končetin, slabost po porodu).Active2 TEC  - exkluzivní složka vyvinutá týmem EQUINAvet je speciální komplex stopových prvků. Nová kombinace organických a anorganických forem mikroelementů zaručuje optimální úroveň vstřebávání živin, poskytuje účinek okamžité tělesné výživy a prodloužené působení podporující tělo koně.

Vitamin C používaný v přípravcích Equina je ve formě unikátního komplexu Procell C s neutrálním pH a mnohem větší aktivitou než běžné vitaminy C.

 

Premium Selection  - značka Equina je založena na komponentech prémiové kvality, což znamená, že cenné živiny jsou přizpůsobeny jedinečné fyziologii trávicího systému koní a zajišťují vynikající stravitelnost a vysokou stravitelnost.

Pro tělo přístupná forma minerálů a aminokyselin se vyznačuje vysokým stupněm přijatelnosti, s vysokou biologickou dostupností a účinností.

 

O značce Equina

EquinaVet je tým odborníků na výživu, veterinářů a profesionálních chovatelů chovných a sportovních koní. Již více než 30 let pracují na vývoji doplňků stravy. Režisér Equinavet Klaus Beckmann vytvořil v roce 1981 známou a oceňovanou značku Equistro. Byl prezidentem i hlavním mozkem podniku, který vytvořil tak úspěšnou řadu produktů.

Roky výzkumu kvality, stravitelnosti a výkonu vyústily ve vylepšené formulace Equina vyvinuté Dr. Beckmannem a jeho týmem EquinaVet. Láska ke koním a hluboké porozumění koňské výživě je základem úspěchu ve vývoji krmných aditiv, které dosáhly díky rozsáhlému výzkumu optimální výkonnosti, stravitelnosti a zdravotních účinků.

Značka Equina je nejnovější generací krmných doplňků dostupných ve vybraných zemích Evropy a světa od podzimu 2007.

Zpět do obchodu