Equina Energy Xpro - posilovač energie - 200 ml

Posilovač energie. Posiluje, vyživuje, rychle se vstřebává. Pohodlná aplikace. Ideální na soutěže a výlety.

Na dotaz
Kód: 213
998 Kč 891 Kč bez DPH
Kategorie: EquinaVet - směs
Hmotnost: 0.2 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup od 3000,- Kč
Doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, bylinky a další
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené a nejkvalitnější

Zdraví koní může být negativně ovlivněno silným nebo dlouhotrvajícím stresem, pokud není v rovnováze s adekvátní výživou. Totéž platí pro období zvýšené fyzické aktivity. Pravidelný trénink spojený se soutěžemi, zejména u mladých nezkušených koní, je pro tělo obrovská námaha. Během této doby je nárůst poptávky po specifických živinách velmi velký.

Equina Energy Xpro je přípravek, který posiluje a dodává energii, tzv nutriční booster, pro použití při zvýšené fyzické aktivitě, soutěžích, stresu, ale i při nemoci a rekonvalescenci. Tekutá forma a nový dávkovací systém s aplikátorem zajišťuje snadné podání před transportem nebo během soutěže a také rychlé vstřebání účinných látek do těla.

Tento biologicky vysoce hodnotný komplex živin optimalizuje látkovou výměnu, chrání buňky těla, urychluje regeneraci svalů a energetických metabolitů, čímž zvyšuje výkonnost organismu, zabraňuje ztuhlosti svalů, doplňuje hořčík, zklidňuje nervový systém, posiluje imunitní systém, posiluje imunitní systém obnovuje vitalitu celého organismu.

 

Equina Energy Xpro obsahuje:

- karnitin - podporuje energetický metabolismus, urychluje dobu potréninkové regenerace, podporuje detoxikační procesy

- vitamin E - chrání všechny tělesné buňky před volnými radikály, příznivě ovlivňuje svalový metabolismus,

- vitamin B komplex - podílí se na energetických přeměnách, čímž zvyšuje potenciál, podporuje správnou činnost nervové soustavy, podporuje působení vitaminu E

- hořčík - zabraňuje svalovým křečím a ztuhlosti, rozhoduje o správné činnosti nervové soustavy, usnadňuje koncentraci a zapamatování

- exogenní aminokyseliny - methionin a lysin - nezbytné pro stavbu svalových buněk a regeneraci, chrání klouby

- železo a zinek (Active 2 TEC) - optimalizuje okysličení svalů, posiluje imunitní systém

Produkt se doporučuje pro koně:

- při zvýšené námaze

- na dlouhé cestě

- vystaveno silnému stresu

- sportování v situacích zvýšeného stresu a námahy

- s viditelným / znatelným snížením úrovně energie

 

Active2 TEC  - exkluzivní složka vyvinutá týmem EQUINAvet je speciální komplex stopových prvků. Nová kombinace organických a anorganických forem mikroelementů zaručuje optimální úroveň vstřebávání živin, poskytuje účinek okamžité tělesné výživy a prodloužené působení podporující tělo koně.

Vitamin C používaný v přípravcích Equina je ve formě unikátního komplexu Procell C s neutrálním pH a mnohem větší aktivitou než běžné vitaminy C.

Premium Selection  - značka Equina je založena na komponentech prémiové kvality, což znamená, že cenné živiny jsou přizpůsobeny jedinečné fyziologii trávicího systému koní a zajišťují vynikající stravitelnost a vysokou stravitelnost.

Pro tělo přístupná forma minerálů a aminokyselin se vyznačuje vysokým stupněm přijatelnosti, s vysokou biologickou dostupností a účinností.

 

O značce Equina

EquinaVet je tým odborníků na výživu, veterinářů a profesionálních chovatelů chovných a sportovních koní. Již více než 30 let pracují na vývoji doplňků stravy. Režisér Equinavet Klaus Beckmann vytvořil v roce 1981 známou a oceňovanou značku Equistro. Byl prezidentem i hlavním mozkem podniku, který vytvořil tak úspěšnou řadu produktů.

Roky výzkumu kvality, stravitelnosti a výkonu vyústily ve vylepšené formulace Equina vyvinuté Dr. Beckmannem a jeho týmem EquinaVet. Láska ke koním a hluboké porozumění koňské výživě je základem úspěchu ve vývoji krmných aditiv, které dosáhly díky rozsáhlému výzkumu optimální výkonnosti, stravitelnosti a zdravotních účinků.

Značka Equina je nejnovější generací krmných doplňků dostupných ve vybraných zemích Evropy a světa od podzimu 2007.

Zpět do obchodu