Rýžové otruby s mrkví. 15 kg pytel

Rýžové otruby s mrkví, vyvážené

Pro:
  příliš štíhlé koně, sportovní koně a chovné koně, mlsné koně

Charakteristika:  vyvážený Ca: P, bohatý zdroj tuku, nenasycené mastné kyseliny, energie, gama oryzanol, karoten, velmi chutné 

Dostupné balení:  pytel 15 kg

Vyprodáno
Kód: 171
780 Kč 696 Kč bez DPH
Kategorie: Otruby, MASH, řízky
Hmotnost: 15 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup od 3000,- Kč
Doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, bylinky a další
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené a nejkvalitnější
Rýžové otruby s přídavkem sušené mrkve lze použít jako doplňkové krmivo pro všechny skupiny koní a poníků. Doporučují se pro koně, kteří jsou příliš hubení, pro chovné koně a pro ty v tréninku. Jsou ideální pro koně v rekonvalescenci. Přídavek mrkve jim pěkně provoní a zlepší chuť otrub, díky čemuž chutnají i vybíravějším koním.

Otruby Nuba Rice & Carrot se doporučují zejména pro koně, kteří budují tělesnou hmotu, protože podporují budování a regeneraci svalů. Jsou bohatým zdrojem makro a mikroprvků a také vitamínů skupiny B. Obsah gama oryzanolu příznivě ovlivňuje budování svalové hmoty. Otruby obsahují hodně lehce stravitelného tuku z rýžového oleje, jsou výborným zdrojem energie v denní dávce s relativně nízkým obsahem škrobu. Pozitivně působí také na zdraví kůže a kvalitu srsti.

Ve své přirozené formě obsahují rýžové otruby hodně fosforu, který může nepříznivě ovlivnit rovnováhu prvků v těle koně. Aby bylo používání rýžových otrub bezpečné pro zdraví koně, byl náš produkt doplněn o vápník, čímž bylo dosaženo příznivého poměru vápníku a fosforu.

Mrkev je ceněná zejména pro vysoký obsah betakarotenu (vitamín A), který je výborným antioxidantem. Navíc obsah minerálních látek, jako je vápník, fosfor, měď, zinek, molybden, hořčík, jód, draslík a mnoho vitamínů, činí tuto zeleninu mimořádně prospěšnou.
 
U starších koní s problémy se zuby se doporučuje krmit granulemi vlhké.
Zpět do obchodu