Nuba ProMass Mix - přibírání - pytel 20 kg

Pro:  koně s poruchami metabolismu, rekonvalescence, příliš hubené koně, starší koně

Charakteristické znaky: nízký obsah škrobu, vysoký obsah tuku a polynenasycených mastných kyselin omega 3 a omega 6, vysoký obsah bílkovin

Dostupné balení: pytel 20 kg

Na dotaz
Kód: 177
895 Kč 778 Kč bez DPH
Kategorie: Otruby, MASH, řízky
Hmotnost: 20 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup od 3000,- Kč
Doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, bylinky a další
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené a nejkvalitnější

Doplněk stravy se lněným semínkem na bázi pšeničných otrub, vojtěšky a slunečnicových semen, určený pro všechny skupiny pracovních a chovných koní, ale i poníků. Složení bylo vytvořeno pro hubené koně a pro ty, kteří potřebují ve stravě aditivum na podporu budování svalové hmoty. Ideální pro starší koně. Může být také dočasně použit jako zdroj další energie pro koně pracující a v dobré kondici nebo při účast v závodech trvajících několik dní.

Podporuje svaly: přípravek obsahuje vysoký obsah bílkovin s velkým podílem cenné aminokyseliny - lysinu, která podporuje svalový rozvoj a regeneraci po tréninku. Je také nezbytný pro všechny buňky v těle.

Pomalé uvolňování energie: Vysoký obsah tuku ve směsi je vysoce stravitelným zdrojem nehyperaktivní energie.

Podpora imunity a integrity těla: směs obsahuje vzácné omega-3 mastné kyseliny, které mají protizánětlivé vlastnosti a regulují biochemické změny v buňkách a tkáních.

Šetrný k trávicímu systému: přídavek lněného semínka, kvasnic a probiotik chrání střevní sliznici a stabilizuje střevní mikroflóru, podporuje efektivní trávení a imunitu celého organismu. Směs nezpůsobuje poruchy v průchodu potravy, ke kterým často dochází při zkrmování čistými pšeničnými otrubami.

Bezpečný metabolismus: škrob a jednoduché cukry jsou udržovány na nízké úrovni (nižší než rýžové otruby), což činí směs bezpečnou pro koně se špatnou tolerancí ovsa a s metabolickými problémy.

Produkt je skvělou alternativou k rýžovým otrubám; má srovnatelný obsah bílkovin, tuků a energie. 
Nuba ProMass Mix má vyvážený poměr vápníku a fosforu (Ca:P), což je pro koně v rýžových otrubách nepříznivé. Navíc má díky svému unikátnímu složení vysoké množství přírodních vitamínů A, E, síry, zinku, mědi a selenu.

Směs je výjimečně chutná a koně ji dychtivě jedí.Zpět do obchodu