Equina Meganutril - vitamínový a minerální doplněk - 3 kg

Obecný doplněk, vitamíny pro koně, směs minerálů a vitamínů. Suroviny nejvyšší kvality. Recept nové generace. Perfektní účinnost.

Na dotaz
Kód: 228
1 052 Kč 939 Kč bez DPH
Kategorie: EquinaVet - směs
Hmotnost: 3 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup od 3000,- Kč
Doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, bylinky a další
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené a nejkvalitnější

Doplněk pro koně nové generace - vysoce hodnotný minerální přípravek obsahující vitamíny, aminokyseliny a mikroprvky v lehce stravitelné formě ACTIVE2 TEC. Navíc prebiotikum – kvasinky a speciální, na živiny bohaté, řasy. Poměr vápníku a fosforu je 4:1, což pomáhá kompenzovat deficit vápníku ve stravě bohaté na obiloviny.

 

EQUINA MEGANUTRIL dokonale kompenzuje nedostatky základní výživy - ovsa, ječmene, trávy, siláže nebo jiných zemědělských krmiv. Slouží k uspokojení každodenních nutričních požadavků koně a poskytuje nutriční základ pro lepší výkony v chovu a sportu.

 

Produkt se doporučuje pro všechny skupiny koní a poníků jako denní vitaminový a minerální doplněk.

 

Zvláště doporučeno pro koně:

- krmení farmářským krmivem; seno, oves, dužnina

- vykazující známky nedostatku minerálů a vitamínů

- odebírání píce pouze z pastvin

- krycí hřebci

- hříbata a rostoucí koně

- koně v lehkém, středním a těžkém tréninku jakékoli disciplíny

 

Active2 TEC  - exkluzivní složka vyvinutá týmem EQUINAvet je speciální komplex stopových prvků. Nová kombinace organických a anorganických forem mikroelementů zaručuje optimální úroveň vstřebávání živin, poskytuje účinek okamžité tělesné výživy a prodloužené působení podporující tělo koně.

Premium Selection  - značka Equina je založena na komponentech prémiové kvality, což znamená, že cenné živiny jsou přizpůsobeny jedinečné fyziologii trávicího systému koní a zajišťují vynikající stravitelnost a vysokou účinnost.

Pro tělo přístupná forma minerálů a aminokyselin se vyznačuje vysokým stupněm přijatelnosti, s vysokou biologickou dostupností a účinností.

 

O značce Equina

EquinaVet je tým odborníků na výživu, veterinářů a profesionálních chovatelů chovných a sportovních koní. Již více než 30 let pracují na vývoji doplňků stravy. Režisér Equinavet Klaus Beckmann vytvořil v roce 1981 známou a oceňovanou značku Equistro. Byl prezidentem i hlavním mozkem podniku, který vytvořil tak úspěšnou řadu produktů.

Roky výzkumu kvality, stravitelnosti a výkonu vyústily ve vylepšené formulace Equina vyvinuté Dr. Beckmannem a jeho týmem EquinaVet. Láska ke koním a důkladné porozumění koňské výživě je základem úspěchu ve vývoji krmných aditiv, které dosáhly díky rozsáhlému výzkumu optimální výkonnosti, stravitelnosti a vlivu na zdraví koní.

Značka Equina je nejnovější generací krmných doplňků dostupných ve vybraných zemích Evropy a světa od podzimu 2007.

Zpět do obchodu