Equina Artisol Ultra - regenerace pohybového aparátu - 900g

Regenerace kloubů. Doporučeno pro koně v tréninku, koně s degenerativními změnami.
Zvyšuje odolnost proti přetížení.Obsahuje chondroitin, glukosamin a MSM.

Na dotaz
Kód: 207
1 990 Kč 1 777 Kč bez DPH
Kategorie: EquinaVet - směs
Hmotnost: 0.9 kg
Garance
DÁREK ZDARMA
za nákup od 3000,- Kč
Doplnky
SKVĚLÉ DOPLŇKY
vitamíny, bylinky a další
Kvalita
KOMPLEXNÍ KRMIVA
vyvážené a nejkvalitnější

Equina Artisol Ultra je doplněk podporující správný růst, regeneraci a metabolismus kloubů, šlach a vazů. Látky v něm obsažené zvyšují odolnost kloubní oblasti proti přetěžování, zpomalují odbourávání kolagenu vlivem enzymů, posilují kolagenová vlákna a syntézu kolagenu. Působí pozitivně na celý motorický orgán, což ovlivňuje i pohyblivost. Chrání zdravou kloubní tkáň před degenerací a také zabraňuje progresi stávajících onemocnění v kloubech. Zabraňuje zužování kloubních štěrbin.

 Equina Artisol Ultra obsahuje:

- chondroitin sulfát - dodává tekutiny do chrupavkové tkáně, díky čemuž udržuje pružnost kloubů a kostí, podporuje jejich odpružení. Je-li přidán ve formě s minimální molekulovou hmotností, je snadno stravitelný a vysoce účinný

- glukosamin - jako hlavní složka podílející se na tvorbě synoviální tekutiny ovlivňuje její kvalitu, podílí se na syntéze proteoglykanů, což umožňuje posílení a dokonce i regeneraci postižených oblastí v kloubech

- MSM, neboli methylsulfonylmethan - posiluje kolagenová vlákna, šlachy a chrupavky

- Vitamin C (ProCell C) - chrání buňky pohybového aparátu a podílí se na syntéze kolagenu. PH neutrální, vysoce účinný

- mangan, měď a zinek - posilují a stabilizují kolagenová vlákna a vývoj šlach a kostní tkáně. Ve formě vzorce Active2TEC.

 

Produkt se doporučuje pro koně:

-  trpící osteoartrózou

- s diagnostikovanou artritidou, burzitidou, tendonitidou atd.

- sport - jako preventivní léčba

- pěstování - jako preventivní léčba

- starší koně

- vykazující ztuhlost v chůzi

 

 

Active2 TEC  - exkluzivní složka vyvinutá týmem EQUINAvet je speciální komplex stopových prvků. Nová kombinace organických a anorganických forem mikroelementů zaručuje optimální úroveň vstřebávání živin, poskytuje účinek okamžité tělesné výživy a prodloužené působení podporující tělo koně.

Vitamin C používaný v přípravcích Equina je ve formě unikátního komplexu Procell C s neutrálním pH a mnohem větší aktivitou než běžné vitaminy C.

 

Premium Selection  - značka Equina je založena na komponentech prémiové kvality, což znamená, že cenné živiny jsou přizpůsobeny jedinečné fyziologii trávicího systému koní a zajišťují vynikající stravitelnost a vysokou stravitelnost.

Pro tělo přístupná forma minerálů a aminokyselin se vyznačuje vysokým stupněm přijatelnosti, s vysokou biologickou dostupností a účinností.

 

O značce Equina

EquinaVet je tým odborníků na výživu, veterinářů a profesionálních chovatelů chovných a sportovních koní. Již více než 30 let pracují na vývoji doplňků stravy. Režisér Equinavet Klaus Beckmann vytvořil v roce 1981 známou a oceňovanou značku Equistro. Byl prezidentem i hlavním mozkem podniku, který vytvořil tak úspěšnou řadu produktů.

Roky výzkumu kvality, stravitelnosti a výkonu vyústily ve vylepšené formulace Equina vyvinuté Dr. Beckmannem a jeho týmem EquinaVet. Láska ke koním a hluboké porozumění koňské výživě je základem úspěchu ve vývoji krmných aditiv, které dosáhly díky rozsáhlému výzkumu optimální výkonnosti, stravitelnosti a zdravotních účinků.

Značka Equina je nejnovější generací krmných doplňků dostupných ve vybraných zemích Evropy a světa od podzimu 2007.

Zpět do obchodu